Paweł Tarnowski ambasadorem BFI®Cares

Paweł Tarnowski ambasadorem BFI®Cares

Paweł Tarnowski ambasadorem BFI®Cares 2000 1333 BFI

Multimedalista Windsurfingu ambasadorem akcji „Kierunek Święta” BFI®Cares

Paweł Tarnowski dołączył do grona ambasadorów akcji Kierunek Święta Stowarzyszenia BFI Cares, której celem jest spełnienie małych marzeń wielkich Ludzi, nim zdąży rozbłysnąć wigilijna pierwsza gwiazda.

Mistrz Europy, wielokrotny medalista Pucharu Świata i Europy, dwukrotny Mistrz Świata Młodzieżowców w Windsurfingu zadebiutował w całkowicie nowej roli … Mikołaja.

Pomaganie uszlachetnia i daje dużo pozytywnych emocji, o czym wiedzą wszyscy, którzy chociaż raz wyciągnęli do innych pomocną dłoń. Myślę, że zawsze jest dobra pora na pomaganie, a święta mogą okazać się punktem zwrotnym, który zaktywizuje nas do działania zarówno globalnie, jak i na rzecz lokalnej społecznościtak swoje zaangażowanie w Kierunek Święta tłumaczy Paweł Tarnowski. 

Multimedalista i wychowanek Sopockiego Klubu Żeglarskiego w pomaganie angażuje się od lat wspierając różnego rodzaju akcje charytatywne „pracą” własnych rąk, ponieważ, jak podkreśla pomoc materialna to jedno, ale czas poświęcony drugiemu człowiekowi stanowi zupełnie inny poziom wtajemniczenia.

W przeszłości wraz z siostrami i kuzynami regularnie jeździłem na międzynarodowe obozy dla młodzieży, gdzie w ramach wolontariatu opiekowaliśmy się niepełnosprawnymi gośćmi organizując im wakacje. To była jednocześnie okazja, aby sprawdzić poziom sportowej krzepy, ponieważ mając silne ręce mogłem zająć się cięższymi potrzebującymi. Pamiętam, że mój podopieczny ze względu na chorobę ważył 130kg i dodatkowo nie miał ruchomości w nogach – prowadzenie zepsutego wózka, przenoszenie do łóżka, podnoszenie, mycie, przebieranie oraz wszystkie inne codzienne czynności były dla mnie dużym wyzwaniem i jednocześnie ważnym i wspaniałym doświadczeniem życiowym, które nauczyło mnie, że zabawa powinna dawać radość wszystkim uczestnikom. Gdy w kolejnym roku ze względu na zawody nie mogłem się tam pojawić, postanowiłem pod koniec sezonu zatrudnić się w lokalnej piekarni na stanowisku sprzedawcy, po to by zarobione pieniądze przekazać fundacji, która finansuje obozy dla niepełnosprawnej młodzieży. Każde zarobione potem środki zawsze przypominały mi o tamtych wyjazdachwspomina Paweł Tarnowski. 

Celem organizowanego co roku przez BFI Cares wydarzenia jest świąteczne wsparcie dla potrzebujących rodzin pozostających pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni. Najmłodsi podopieczni wysyłają listy do Mikołaja, które członkowie Stowarzyszenia wraz z partnerującymi firmami starają się urzeczywistnić. Zebrane dzięki hojności Partnerów środki są przeznaczone na prezenty i jednocześnie na produkty pierwszej potrzeby takie jak żywność, chemia gospodarcza, kosmetyki dla rodzin dzieci objętych tą akcją.

W takich chwilach warto połączyć siły. Aby Kierunek Święta mógł się ziścić potrzebne są zaangażowanie i współdziałanie dlatego liczę, że czapkę Mikołaja założą kolejni jego pomocnicy! Warto do nas dołączyć, bo pomaganie w każdy możliwy sposób daje wielką radośćpodkreśla windsurfer.

Pomóc można na dwa sposoby – organizując zbiórkę wśród pracowników firmy lub wspierając akcję, jako pracodawca. Szczegółowe informacje dostępne są na profilu facebookowym https://www.facebook.com/BFiLogistics/

Patronem wydarzenia jest Prezydent Miasta Gdyni.

BFI należy do najszybciej rozwijających się firm w branży transportu, spedycji i logistyki na Pomorzu. Spółka działająca w sektorze TSL skoncentrowała swoją uwagę na skuteczności w dowożeniu rezultatów dbając o najwyższy poziom satysfakcji współpracujących z nią Klientów i Partnerów, dla których realizuje dostawy w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej.

Powstała w 2011 roku w Gdyni odpowiedzialnie i z zaangażowaniem świadczy usługi w trzech kluczowych specjalizacjach: ładunków sypkich, spaletyzowanych towarów neutralnych oraz w transporcie kontenerów morskich przy wykorzystaniu floty 150 samochodów własnych i kontraktowych.

Największym sukcesem BFI jest 30 osobowy zespół zaangażowanych specjalistów – doświadczonych i skutecznych w przewozach całopojazdowych, w transporcie kontenerów i specjalistycznych ładunków ADR w tym towarów sypkich z wykorzystaniem ruchomych podłóg i ładunków wymagających transportu w temperaturze kontrolowanej; zapewniając Partnerom najwyższy poziom obsługi, dzięki wiedzy wspartej technologią i nowoczesnym sprzętem.

Założycielami BFI są pan Łukasz Perkowski i pan Piotr Ostromęcki.

Bądźmy w kontakcie

  BFI Sp. Z o.o. Sp. K.
  al. Zwycięstwa 173
  81-521 Gdynia, Polska

  NIP: 5862323399
  Regon: 368414044

  Back to top
  Ustawienia prywatności

  Podczas odwiedzania naszej strony internetowej może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Warto zauważyć, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na wrażenia z naszej strony internetowej i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć kod śledzenia Google Analytics
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć Google Fonts.
  Click to enable/disable Google Maps.
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć osadzanie wideo.
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.