Bezpłatny audyt

Bezpłatny audyt

Bezpłatny audyt 1200 627 BFI

BFI® proponuje bezpłatny audyt kosztów transportowych

W obecnych czasach koszt transportu ma niebagatelne znaczenie i zdarza się, że staje się „być albo nie być” wielu działalności. W odpowiedzi na wątpliwości, które niejednokrotnie mają dziś szefowie firm BFI zainicjowała bezpłatny audyt kosztów transportowych, z którego mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy.

Od dłuższego czasu zauważamy potrzebę optymalizacji kosztów transportu u odbiorców usług transportowych. Jednocześnie widzimy, że pomimo tej pilnej potrzeby analiza i ewentualna zmiana są odsuwane na później. Dlatego w pewnym momencie wspólnie z zespołem zaczęliśmy zastanawiać się, co może być tego przyczyną – okazało się, że w większości przypadków na pierwszy plan wysuwa się natłok obowiązków i konieczność podejmowania wielu dynamicznych działań operacyjnych każdego dnia. Wychodząc naprzeciw potrzebom, proponujemy bezpłatny, szybki i co krytycznie ważne efektywny audyt kosztów transportowych, stworzony po to, aby optymalizacja kosztów stała się faktemwyjaśnia Łukasz Perkowski Dyrektor Zarządzający BFI.

Zgłoszenie na badanie odbywa się za pośrednictwem specjalnie przygotowanej strony audytu na której znajdują się szczegółowe informacje o przebiegu procesu. Również w tym samym miejscu dostępny jest w pełni bezpieczny panel zgłoszeniowy wraz z kalendarzem, dzięki czemu spotkanie może odbyć się w najbardziej dogodnym terminie.

Na zakończenie zgłoszenia z klientem kontaktuje się nasz specjalista. Po krótkiej rozmowie wprowadzającej dotyczącej aktualnej sytuacji w obszarze transportu wysyła krótką ankietę z pytaniami zamkniętymi, dzięki której uzyskuje wiedzę o faktycznym stanie rzeczy w danym przedsiębiorstwie. Jest ona podstawą do rozmowy z ekspertem z BFI, w której obie strony koncentrują się na detalach dotyczących prowadzonej działalności oraz rynku, na którym klient funkcjonuje. Po zakończeniu spotkania w czasie 48 godzin klient otrzymuje analizę wykonaną przez BFI zawierającą wnioski oraz rekomendacje ze strony naszych ekspertów w zakresie modelu i ponoszonych kosztów transportowych. To oznacza, że najważniejszy kok prowadzący do oczekiwanej zmiany jest za nami, ponieważ bezpłatny audyt „wskazuje” kierunek najbardziej skutecznej optymalizacjiinformuje Łukasz Perkowski.

Od momentu uruchomienia platforma zgłoszeniowa cieszy się dużym zainteresowaniem.

Założeniem, które przyświecało BFI podczas prac nad projektem była chęć dzielenia się wiedzą. Myślę, że po roku pandemicznych doświadczeń wszyscy wyciągnęliśmy wnioski, że tylko współpraca i aktywne współdziałanie mogę przywrócić pewnego rodzaju równowagę, jak i stan normalności, do której przyzwyczailiśmy się przez lata. Szczególnie teraz mocno wybrzmiewa, czym jest zrównoważony rozwój – to już nie tylko puste słowa, ale działania, na które trzeba stawiać w praktyce. Do tego rozumienie ekonomii współdzielenia pozwala nam wszystkim kończyć dzień z poczuciem win-win, a o to wydaje się, że nam wszystkim chodzi przyznaje Łukasz Perkowski.

Równolegle z działaniami ekspertów w social mediach BFI rozpoczęła się kampania informacyjna, której celem jest wskazanie wartości związanej z optymalizacją kosztów w transporcie. Zgłoszenia można dokonać pod adresem https://bfi.pl/bezplatny-audyt-kosztow-transportowych

BFI należy do najszybciej rozwijających się firm w branży transportu, spedycji i logistyki na Pomorzu. Spółka działająca w sektorze TSL skoncentrowała swoją uwagę na skuteczności w dowożeniu rezultatów dbając o najwyższy poziom satysfakcji współpracujących z nią Klientów i Partnerów, dla których realizuje dostawy w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej.

Powstała w 2011 roku w Gdyni odpowiedzialnie i z zaangażowaniem świadczy usługi w trzech kluczowych specjalizacjach: ładunków sypkich, spaletyzowanych towarów neutralnych oraz w transporcie kontenerów morskich przy wykorzystaniu floty 150 samochodów własnych i kontraktowych.

Największym sukcesem BFI jest 30 osobowy zespół zaangażowanych specjalistów – doświadczonych i skutecznych w przewozach całopojazdowych, w transporcie kontenerów i specjalistycznych ładunków ADR w tym towarów sypkich z wykorzystaniem ruchomych podłóg i ładunków wymagających transportu w temperaturze kontrolowanej; zapewniając Partnerom najwyższy poziom obsługi, dzięki wiedzy wspartej technologią i nowoczesnym sprzętem.

Założycielami BFI są pan Łukasz Perkowski i pan Piotr Ostromęcki.

Bądźmy w kontakcie

  BFI Sp. Z o.o. Sp. K.
  al. Zwycięstwa 173
  81-521 Gdynia, Polska

  NIP: 5862323399
  Regon: 368414044

  Back to top
  Ustawienia prywatności

  Podczas odwiedzania naszej strony internetowej może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Warto zauważyć, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na wrażenia z naszej strony internetowej i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć kod śledzenia Google Analytics
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć Google Fonts.
  Click to enable/disable Google Maps.
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć osadzanie wideo.
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.