BFI® partnerem multimedalisty i rekordzisty Polski w trójboju siłowym

BFI® partnerem multimedalisty i rekordzisty Polski w trójboju siłowym

BFI® partnerem multimedalisty i rekordzisty Polski w trójboju siłowym 532 800 BFI

BFI® partnerem multimedalisty i rekordzisty Polski w trójboju siłowym

W BFI® wszyscy są pewni, że biznes jest jak sport. Dlatego też spółka z Gdyni rozpoczęła współpracę z multimedalistą i rekordzistą Polski w trójboju siłowym Bartoszem Sampem, który w wielkim stylu wraca na ciężarowy pomost.

– W BFI lubimy sport i cenimy ludzi z pasją, a taki z pewnością jest Bartosz. Wiele nas łączy – przecież w transporcie podnoszenie ciężarów podobnie jak przekraczanie granic stanowi codzienność w biznesie– uśmiecha się Piotr Ostromęcki Dyrektor ds. Rozwoju BFI®. – Miałem okazję przez kilka lat trenować z Bartkiem i wiem, jakiej klasy jest to zawodnik dlatego cieszę się, że możemy go wspierać. Na rezultaty długo nie będziemy czekać, ponieważ w podnoszeniu ciężarów rzadko zdarza się tak wielki talent do tego poparty niebagatelnym doświadczeniem – dodaje.

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów, Młodzieży i Seniorów, członek Kadry Juniorów i Seniorów (2006-2018), kilkukrotny Medalista Akademickich Mistrzostw Polski i rekordzista kraju w Trójboju Siłowym przy wsparciu BFI® rusza do walki o kolejne trofea.

– Bartosz należy do grona najbardziej utalentowanych zawodników w dwuboju siłowym. Lista jego sukcesów jest imponująca i jak podkreślają znawcy dyscypliny to najlepszy czas, aby jeszcze bardziej zaznaczył swoją obecność na międzynarodowych pomostach – wyjaśnia Piotr Ostromęcki z BFI®.

Wychowanek gdyńskiego klubu „WKS” Flota Gdynia, jeden z najlepszych studentów RP wielokrotnie nagradzany przez Ministra Infrastruktury, aktualnie zawodnik klubu „MKS” Rzemieślnik Malbork w Podnoszeniu Ciężarów ze sportem jest związany od 15 lat.

– W 2014 roku zdecydowałem się profesjonalnie związać ze sportem, jako zawodnik i jednocześnie instruktor. Podnoszenie ciężarów jest moją pasją i myślę, że w trójboju siłowym nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Współpraca z BFI® to dla mnie ważny krok na drodze do celu, który zaplanowałem na nadchodzący sezon – tłumaczy Bartosz Samp.

W najbliższych planach startowych jest rywalizacja w Memoriale Stanisława Partyki w Malborku oraz walka o złoto w jednym z najlepszych turniejów z wieloletnią tradycją, czyli Bursztynowej Sztandze rozgrywanej w Nowym Dworze Gdańskim. Będzie to sprawdzian przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Polski Seniorów.

BFI należy do najszybciej rozwijających się firm w branży transportu, spedycji i logistyki na Pomorzu. Spółka działająca w sektorze TSL skoncentrowała swoją uwagę na skuteczności w dowożeniu rezultatów dbając o najwyższy poziom satysfakcji współpracujących z nią Klientów i Partnerów, dla których realizuje dostawy w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej.

Powstała w 2011 roku w Gdyni odpowiedzialnie i z zaangażowaniem świadczy usługi w trzech kluczowych specjalizacjach: ładunków sypkich, spaletyzowanych towarów neutralnych oraz w transporcie kontenerów morskich przy wykorzystaniu floty 150 samochodów własnych i kontraktowych.

Największym sukcesem BFI jest 30 osobowy zespół zaangażowanych specjalistów – doświadczonych i skutecznych w przewozach całopojazdowych, w transporcie kontenerów i specjalistycznych ładunków ADR w tym towarów sypkich z wykorzystaniem ruchomych podłóg i ładunków wymagających transportu w temperaturze kontrolowanej; zapewniając Partnerom najwyższy poziom obsługi, dzięki wiedzy wspartej technologią i nowoczesnym sprzętem.

Założycielami BFI są pan Łukasz Perkowski i pan Piotr Ostromęcki.

Bądźmy w kontakcie

  BFI Sp. Z o.o. Sp. K.
  al. Zwycięstwa 173
  81-521 Gdynia, Polska

  NIP: 5862323399
  Regon: 368414044

  Back to top
  Ustawienia prywatności

  Podczas odwiedzania naszej strony internetowej może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Warto zauważyć, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na wrażenia z naszej strony internetowej i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć kod śledzenia Google Analytics
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć Google Fonts.
  Click to enable/disable Google Maps.
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć osadzanie wideo.
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.