Specjalista ds. transportu kontenerowego


BFI to firma z branży Transport-Spedycja-Logistyka, gdzie poza samym transportem ważni są ludzie i rodzinna atmosfera. Jesteśmy skupieni nie tylko na generowaniu zysków, ale również na ogromnej przyjemności z tego, co robimy na co dzień.


Jeśli szukasz komfortowego miejsca pracy z klimatem, gdzie szefowie mają czas na rozmowę z pracownikami oraz dają ludziom realne możliwości rozwoju, to pewnie odnajdziesz się w naszym zespole.


ZADANIA NA STANOWISKU:

Będą do podźwignięcia – słowo!


 • Najważniejsze to organizacja i koordynacja floty oraz spedycji drogowej.
 • Realizacja zleceń kontrahentów. Na szczęście rzadko grymaszą.
 • Budowanie przyzwoitych relacji ze wszystkimi partnerami. Trzeba być dla nich OK.
 • Współpraca z działem handlowym przy realizacji zleceń. Czyli oni nam, my im.
 • Prowadzenie negocjacji handlowych i tworzenie ofert. Można być kreatywnym.
 • Przygotowywanie raportów z bieżącej pracy. Czyli Wielki Brat Patrzy.


OCZEKUJEMY:

Dobrych chęci, reszta jest do wypracowania!


 • Bądź kreatywny! Zarzuć nas pomysłami! Angażuj się!
 • Masz roczne doświadczenie w branży? Świetnie! Mniej? Też dobrze.
 • Musisz ogarniać MS Office. Po prostu.
 • To praca samodzielna. Dasz radę?


NA CO MOŻESZ LICZYĆ Z NASZEJ STRONY?


 • Umowa o pracę. U nas nie ma ściemy! Zapomnij o śmieciówkach.
 • Cool zespół.
 • Mega przyjazna atmosfera tworzona przez profesjonalistów.
 • Świetna lokalizacja. Mamy nowoczesne biuro w samym serduchu Gdyni.
 • Pyszna kawa. W pracy pomaga świeża kawa z zaprzyjaźnionej palarni.
 • Narzędzia pracy. Dostajesz to, co potrzebujesz plus korzystasz z auta służbowego.
 • Realne wpływy. Naprawdę mocno wierzymy, że to pracownicy tworzą firmę.

Jeśli nie spełniasz wszystkich warunków, ale czujesz, że ta praca jest dla Ciebie – pisz śmiało. Rośniemy w siłę każdego dnia 🙂 Daj nam się poznać i dołącz do ludzi, którzy mają fun ze swojej pracy!

Miejsce pracy: Gdynia


Prosimy o umieszczanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę BFI Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. transportu kontenerowego. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.

Dodatkowo, jeśli życzysz sobie, aby Twoja kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez BFI przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę BFI Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.


Informujemy,
że administratorem danych jest BFI Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gdyni, al. Zwycięstwa 173 (zwana dalej „administratorem”). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych – do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Bądźmy w kontakcie

  BFI Sp. Z o.o. Sp. K.
  al. Zwycięstwa 173
  81-521 Gdynia, Polska

  NIP: 5862323399
  Regon: 368414044

  Back to top
  Ustawienia prywatności

  Podczas odwiedzania naszej strony internetowej może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Warto zauważyć, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na wrażenia z naszej strony internetowej i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć kod śledzenia Google Analytics
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć Google Fonts.
  Click to enable/disable Google Maps.
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć osadzanie wideo.
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.