Spedytor międzynarodowy

Ruchome podłogi


BFI to firma z branży Transport-Spedycja-Logistyka, gdzie poza samym transportem ważni są ludzie i rodzinna atmosfera. Jesteśmy skupieni nie tylko na generowaniu zysków, ale również na ogromnej przyjemności z tego, co robimy na co dzień.


Jeśli szukasz komfortowego miejsca pracy z klimatem, gdzie szefowie mają czas na rozmowę z pracownikami oraz dają ludziom realne możliwości rozwoju, to pewnie odnajdziesz się w naszym zespole.


ZADANIA:


 • obsługa zleceń z zakresu transportu ładunków objętościowych z wykorzystaniem specjalistycznych naczep typu „walking floor” na rynkach: krajów nadbałtyckich, skandynawskich, Czech oraz Niemiec,
 • pozyskiwanie nowych klientów,
 • optymalizacja procesów transportowych,
 • poszerzanie floty przewoźników kontraktowych.


OFERUJEMY:


 • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników pracy,
 • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie, Multisport oraz naprawdę dobra kawa i inne smakołyki, 🙂
 • jasno określone cele i wymagania oraz uczciwe i konkretne zasady współpracy,
 • realny rozwój zawodowy i szkolenia,
 • narzędzia pracy (m.in. możliwość korzystania z auta służbowego),
 • realny wpływ na rozwój firmy,
 • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy i biuro z klimatem,
 • swobodną atmosferę i partnerskie relacje w młodym, zgranym zespole.


UGNĄ NAM SIĘ KOLANA JEŚLI DODATKOWO:


 • jesteś poliglotą i znasz inne języki niż angielski (najbardziej interesują nas języki krajów skandynawskich, nadbałtyckich, Czech oraz Niemiec),
 • masz doświadczenie w sprzedaży transportu na rynku krajów nadbałtyckich, skandynawskich lub rynkach czeskim / niemieckim.


Jeśli nie spełniasz wszystkich warunków, ale czujesz, że ta praca jest dla Ciebie – pisz śmiało. Rośniemy w siłę każdego dnia 🙂 Daj nam się poznać i dołącz do ludzi, którzy mają fun ze swojej pracy!

Miejsce pracy: Gdynia


Prosimy o umieszczanie w CV następującej klauzuli:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę BFI Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Spedytor handlowiec. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.


Dodatkowo, jeśli życzysz sobie, aby Twoja kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez BFI przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę BFI Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.


Informujemy,
że administratorem danych jest BFI Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Gdyni, al. Zwycięstwa 173 (zwana dalej „administratorem”). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych – do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Bądźmy w kontakcie

  BFI Sp. Z o.o. Sp. K.
  al. Zwycięstwa 173
  81-521 Gdynia, Polska

  NIP: 5862323399
  Regon: 368414044

  Back to top
  Ustawienia prywatności

  Podczas odwiedzania naszej strony internetowej może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Warto zauważyć, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na wrażenia z naszej strony internetowej i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć kod śledzenia Google Analytics
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć Google Fonts.
  Click to enable/disable Google Maps.
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć osadzanie wideo.
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.