Nowe opony do naczep? Sprawdzamy nowość od Goodyear’a!

Nowe opony do naczep? Sprawdzamy nowość od Goodyear’a!

Nowe opony do naczep? Sprawdzamy nowość od Goodyear’a! 1200 720 BFI

Skoro zima za pasem warto już teraz pomyśleć o niekorzystnych warunkach na drogach. Rozumiejąc meteorologiczną nieprzewidywalność i oczekiwania kierowców dużych samochodów Goodyear zaproponował nowość, która zdaniem jego twórców stanie się hitem tego sezonu!

Idąc za motoryzacyjnym ciosem oferta opon premium Total Mobility KMAX T GEN-2 na oś prowadzącą i napędową została uzupełniona o model dedykowany dla naczep, przeznaczony dla flot regionalnych. Zaletami ogumienia są przede wszystkim znacznie dłuższe przebiegi, okres eksploatacji, zgodność z wymogami EU oraz łączność RFID. Zdaniem specjalistów jest to jeden z najbardziej wszechstronnych asortymentów opon do naczep z oznaczeniem 3PMSF dostępnych na rynku, obejmujący jeden rozmiar na obręcze 19.5’’ i cztery rozmiary na obręcze 22.5’’, w tym wersję 385/65R22.5 High Load spełniającą najostrzejsze wymogi prawne dotyczące osiągów na zimowych drogach.

Nowe opony charakteryzuje równie nowatorski wzór bieżnika mający w zależności od rozmiaru 5, 6 lub 7 żeber, dzięki któremu zwiększa się odporność i żywotność. Wyposażony w głębokie lamele widoczne nawet przy 75% zużyciu mają na celu zapewnienie lepszej przyczepności i osiągów w każdych warunkach pogodowych. Do tego technologia Intellimax Groove, czyli rowki w kształcie łezki, które zapobiegają ich pękaniu podczas eksploatacji w warunkach zwiększonego tarcia – w naczepach i innych równie wymagających zastosowaniach.

Ciekawostką jest możliwość regeneracji opon w procesie bieżnikowania TreadMax, przy wykorzystaniu tego samego wzoru bieżnika i materiału, co w nowych oponach. Metoda umożliwia jeszcze lepsze optymalizowanie kosztów operacyjnych, co w przypadku flot ma ogromne znaczenie.

BFI należy do najszybciej rozwijających się firm w branży transportu, spedycji i logistyki na Pomorzu. Spółka działająca w sektorze TSL skoncentrowała swoją uwagę na skuteczności w dowożeniu rezultatów dbając o najwyższy poziom satysfakcji współpracujących z nią Klientów i Partnerów, dla których realizuje dostawy w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej.

Powstała w 2011 roku w Gdyni odpowiedzialnie i z zaangażowaniem świadczy usługi w trzech kluczowych specjalizacjach: ładunków sypkich, spaletyzowanych towarów neutralnych oraz w transporcie kontenerów morskich przy wykorzystaniu floty 150 samochodów własnych i kontraktowych.

Największym sukcesem BFI jest 30 osobowy zespół zaangażowanych specjalistów – doświadczonych i skutecznych w przewozach całopojazdowych, w transporcie kontenerów i specjalistycznych ładunków ADR w tym towarów sypkich z wykorzystaniem ruchomych podłóg i ładunków wymagających transportu w temperaturze kontrolowanej; zapewniając Partnerom najwyższy poziom obsługi, dzięki wiedzy wspartej technologią i nowoczesnym sprzętem.

Założycielami BFI są pan Łukasz Perkowski i pan Piotr Ostromęcki.

Bądźmy w kontakcie

  BFI Sp. Z o.o. Sp. K.
  al. Zwycięstwa 173
  81-521 Gdynia, Polska

  NIP: 5862323399
  Regon: 368414044

  Back to top
  Ustawienia prywatności

  Podczas odwiedzania naszej strony internetowej może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Warto zauważyć, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na wrażenia z naszej strony internetowej i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć kod śledzenia Google Analytics
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć Google Fonts.
  Click to enable/disable Google Maps.
  Kliknij, aby włączyć / wyłączyć osadzanie wideo.
  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.