Transportujemy właściwie wszystko.

Czujemy się mocni w przewozach całopojazdowych: na paletach
i luzem, a także w transporcie kontenerów i ładunków ADR. Realizujemy wszelkie zlecenia, ponieważ dysponujemy odpowiednim sprzętem, technologią i wiedzą.

Transport KONTENENERÓW

Transport z wykorzystaniem naczep typu RUCHOME PODŁOGI

Transport z wykorzystaniem naczep typu WYWROTKI

Transport z wykorzystaniem naczepy typu PLANDEKA

Transport KŁONICOWY

Dostarczymy Twój ładunek, tam gdzie chcesz.

Transport krajowy i międzynarodowy prosto od ekipy BFI Logistics.

W naszej flocie kontraktowej już ponad 100 zakontraktowanych zestawów w określonych specjalizacjach do Twojej dyspozycji:
Spedycja międzynarodowa do Francji
Spedycja międzynarodowa do Wielkiej Brytanii
Spedycja międzynarodowa do Szwecji
Spedycja międzynarodowa do Danii
Spedycja międzynarodowa do Litwy
Spedycja międzynarodowa do Czech
Spedycja międzynarodowa do Norwegii
Spedycja międzynarodowa do Niemiec
Spedycja międzynarodowa do Finlandii

Transport międzynarodowy
– plandeki

Naczepy kurtynowe są najbardziej uniwersalne wśród dostępnych na rynku, wykorzystujemy je do transportu materiałów neutralnych.

Przyjmujemy do realizacji przesyłki spaletyzowane oraz niespaletyzowane zajmujące już od 0,5mp. Transit Time oraz stawki ustalamy indywidualnie w oparciu o zapotrzebowanie klienta.

Transport kontenerów

Posiadamy naczepy przystosowane do przewożenia każdego typu kontenera od zwykłych 40′, 45′ i 20′ po chłodnie oraz kontenery specjalne.

Ruchome podłogi – walking floor

Dostarczamy surowce do producentów produktów papierniczych, listew podłogowych, paliw alternatywnych oraz cementowni w całym kraju.

Transport i spedycja drzewa

W naszej flocie posiadamy również naczepy kłonicowe, które wykorzystujemy do transportu drewna okrągłego tj. kłoda. Świadczymy usługi przewozu drewna w ruchu krajowych oraz międzynarodowym.

Transport wywrotkami

Organizacja, nadzór oraz świadczenie usług przewozu i spedycji w transporcie materiałów sypkich luzem. Flota naczep samowyładowczych pozwala na szeroki zakres usług.

Transport drobnicowy

Przyjmujemy do realizacji przesyłki spaletyzowane oraz niespaletyzowane zajmujące już od 0,5mp. Transit Time oraz stawki ustalamy indywidualnie w oparciu o zapotrzebowanie klienta.

Nasza ekipa transportowa czeka na Twoje zlecenia 7 dni w tygodniu. Naprawdę przez całą dobę.

0
0
0
0

Bezpieczeństwo. Terminowość. Zaangażowanie. Elastyczność. Doświadczenie. Konkurencyjność. To od nas na początek. Teraz dopiero zaczyna się rozmowa o warunkach współpracy.

Przewoźnicy zapewniający wysoką jakość usług mają kluczowe znaczenie dla BFI. Stabilną pozycję na rynku zbudowaliśmy dzięki długotrwałej współpracy z naszymi kontrahentami.

Skupieni na Twoich
potrzebach w transporcie.

Na rynku logistycznym od 2011 roku.

Napij się kawy. My zajmiemy się resztą.

Silny tabor plandekowy. Ruchome podłogi do zadań specjalnych. Dedykowane naczepy do przewozu każdego rodzaju ładunku. Czekamy na Twoje zlecenia 7 dni w tygodniu, naprawde przez całą dobę.

Czy wiedziałeś, że…

Mówi się o nas, że jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą o tak dobrych cenach w branży. Realizujemy wszelkie zlecenia, ponieważ dysponujemy odpowiednim sprzętem, technologią i wiedzą.

Masz ładunek?
Dobrze trafiłeś.

Bądźmy w kontakcie

BFI Sp. Z o.o. Sp. K.
al. Zwycięstwa 173
81-521 Gdynia, Polska

NIP: 5862323399
Regon: 368414044

Ustawienia prywatności

Podczas odwiedzania naszej strony internetowej może ona przechowywać informacje za pośrednictwem przeglądarki z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Warto zauważyć, że blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na wrażenia z naszej strony internetowej i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Kliknij, aby włączyć / wyłączyć kod śledzenia Google Analytics
Kliknij, aby włączyć / wyłączyć Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Kliknij, aby włączyć / wyłączyć osadzanie wideo.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.