SPECJALIZACJA / KIERUNEK

Europa południowa

Ty masz ładunek do dostarczenia z lub do krajów Europy Południowej – my mamy odpowiednią flotę, która dowiezie go do celu. Wybierz rodzaj transportu, kierunek i w drogę!

Next section

Zorganizujemy Twój transport z lub do Europy Południowej!

Wyceń transport

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta na terenie krajów Europy Południowej. 

Do krajów europejskich dowozimy plandekami, ruchomymi podłogami, kontenerami 40, 40′, 20 oraz Refeer, Open Top, Flat Rack, a także Iso Tank (cysterna).

 • Włochy
 • Hiszpania
 • Albania
 • Portulagia
 • Chorwacja
 • Serbia
 • Bośnia i Hercegowina
 • Słowenia
 • Grecja

SPECJALIŚCI W TRANSPORCIE DROGOWYM

Dlaczego warto zlecić nam transport do lub z Europy Południowej?

Jeśli chcesz przetransportować swój ładunek do lub z kraju Europy Południowej bezpiecznie i terminowo – jesteś w dobrym miejscu. Zobacz, dlaczego to BFI dowiezie Twoje rezultaty!

1

Doświadczeni kierowcy

Nasi kierowcy to profesjonaliści z pasją i ogromnym doświadczeniem. Europę Południową znają jak własną kieszeń, a jej drogi nie mają przed nimi tajemnic. Dostarczą Twój ładunek bezpiecznie i zawsze na czas. 

Specjaliści w transporcie do krajów europejskich

Z transportem do krajów europejskich mamy do czynienia każdego dnia. Zlecając nam swój transport, masz pewność, że dowieziemy go zgodnie z najwyższymi standardami na rynku.

Indywidualne podejście do Twojego zlecenia

Współpracujemy z Klientami z różnych branż, dlatego stawki oraz czas przewozu każdej przesyłki ustalamy indywidualnie na podstawie wymagań Twojego zlecenia.

Stały kontakt i doradztwo

Wiemy, że załatwianie formalności i przebieg procesu transportowego może stanowić wyzwanie – z nami nie musi. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości, doradzamy i sprawiamy, że zawsze jesteś na bieżąco!

Własna różnorodna flota

Mamy ponad 200 zakontraktowanych aut w pełni dostosowanych do różnych rodzajów ładunku. Do krajów europejskich dowozimy plandekami, ruchomymi podłogami, kontenerami każdego typu i wielkości: 40, 40′, 20, Refeer, Open Top, Flat Rack i Iso Tank.

Transport ADR

Organizujemy przewozy materiałów niebezpiecznych. Dbamy o to, aby wszystkie wymagania były spełnione, a Twój transport przewieziony zgodnie z wymogami w najbezpieczniejszy sposób. Możesz na nas liczyć. Dowieziemy nawet najgroźniejsze towary!

Potrzebujesz pomocy w zleceniu transportu?

Skontaktuj się z nami, a już podczas pierwszej rozmowy rozwiejemy Twoje wątpliwości i wskażemy najlepsze rozwiązanie w transporcie Twojego ładunku!

Angelika Szymańska

Sales Account Executive

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawanie pytania

 • 1. Ile lat BFI działa na rynku TSL?

  BFI powstała w 2011 w Gdyni. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży Transportu, Spedycji i Logistyki na Pomorzu. W drodze do rozwoju nie robimy przystanków – szukamy możliwości tworzenia oddziałów na terenie Polski.

 • 2. Jakiego rodzaju ładunki dowozicie do krajów europejskich?

  W grupie obsługiwanych ładunków znajdują się m.in. surowce i materiały budowlane, elektronika, wyroby metalowe, chemikalia, przemysłowe produkty gotowe oraz  kontenery od standardowych 40′, 45′ i 20′ po chłodnie oraz kontenery specjalne. 

 • 3. Co, jeżeli wybranego przeze mnie kraju nie ma na liście kierunków?

  Nic straconego! Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy o możliwościach Twojego transportu.

 • 4. Jak mogę zlecić transport do krajów europejskich?

  Zleć transport poprzez formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie.