Specjalizacja / kierunek

Skandynawia

Chcesz przetransportować swój ładunek do lub z krajów skandynawskich?

Zleć nam transport i miej pewność, że dowieziemy oczekiwany rezultat!

Next section

Dowieziemy Twój transport bezpiecznie i terminowo do lub ze Skandynawii!

Wyceń transport

Zajmujemy się transportem całopojazdowym oraz drobnicowym w krajach skandynawskich.

Specjalizujemy się w obsłudze transportu produktów neutralnych (w tym komponentów do branży produkcyjnej i przemysłowej), materiałów budowlanych, elektroniki, przemysłu spożywczego oraz wielu innych.

Dodatkowo świadczymy obsługę ruchu naczepowego z wykorzystaniem własnej floty ciągników dedykowanej do dostarczania załadowanych naczep bezpośrednio do klientów!

Zobacz, gdzie dostarczymy Twój ładunek:

 • Szwecja
 • Dania
 • Norwegia
 • Finlandia

WARTOŚCI BFI

Dlaczego warto zlecić nam transport do lub ze Skandynawii?

Każdego dnia realizujemy zamówienia do lub z krajów Skandynawskich. Kierujemy się doświadczeniem i niezbędnymi wartościami, aby każdy transport do Skandynawii kończył się sukcesem!

1

Doświadczeni kierowcy

Nasi kierowcy to profesjonaliści z pasją i ogromnym doświadczeniem. Skandynawię znają jak własną kieszeń, a jej drogi nie mają przed nimi tajemnic. Dostarczą Twój ładunek bezpiecznie i zawsze na czas.

Specjaliści w transporcie do krajów skandynawskich

Ładunki do Skandynawii dowozimy niemal każdego dnia! Zlecając nam swój transport, masz pewność, że dostarczymy go zgodnie z najwyższymi standardami na rynku.

Indywidualne podejście do Twojego zlecenia

Współpracujemy z Klientami z różnych branż, dlatego stawki oraz czas przewozu każdej przesyłki ustalamy indywidualnie na podstawie wymagań Twojego zlecenia.

Stały kontakt i doradztwo

Wiemy, że załatwianie formalności i przebieg procesu transportowego może stanowić wyzwanie, ale z nami nie musi. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości, doradzamy i sprawiamy, że zawsze jesteś na bieżąco!

Własna różnorodna flota

Mamy ponad 150 zakontraktowanych aut w pełni dostosowanych do różnych rodzajów ładunku. Do krajów skandynawskich dowozimy autami z naczepami plandekowymi oraz busami. Świadczymy również usługi w zakresie transportu chłodniczego.

Transport ADR

Organizujemy przewozy materiałów niebezpiecznych. Dbamy o to, aby wszystkie wymagania były spełnione, a Twój transport przewieziony zgodnie z wymogami w najbezpieczniejszy sposób. Możesz na nas liczyć. Dowieziemy nawet najgroźniejsze towary!

Potrzebujesz pomocy w doborze transportu?

Skontaktuj się z nami, a już podczas pierwszej rozmowy rozwiejemy Twoje wątpliwości i wskażemy najlepsze rozwiązanie w transporcie Twojego ładunku!

Magda Żekiecka-Turowska

Manager Zespołu Sprzedaży

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawanie pytania

 • 1. Ile lat BFI działa na rynku TSL?

  BFI powstała w 2011 w Gdyni. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży Transportu, Spedycji i Logistyki na Pomorzu. W drodze do rozwoju nie robimy przystanków – szukamy możliwości tworzenia oddziałów na terenie Polski.

 • 2. Jakiego rodzaju ładunki dowozicie do krajów skandynawskich?

  Specjalizujemy się w obsłudze transportu produktów neutralnych w tym komponentów do branży produkcyjnej i przemysłowej, materiałów budowlanych, elektroniki, obsługą przemysłu spożywczego oraz wieloma innymi.

 • 3. Co, jeżeli wybranego przeze mnie kraju nie ma na liście kierunków?

  Nic straconego! Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy o możliwościach Twojego transportu.

 • 4. Jak mogę zlecić transport do Skandynawii?

  Zleć transport poprzez formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie.